Täna on: esmaspäev, 08.08.2022, kell on 06:23
Ajutiselt on sisselogimine peatatud
Korduma Kippuvad Küsimused
   


K: Kuidas moderaatoriks saada?
V: Administraatorid valivad moderaatorid enda arvamuste järgi aktiivsete ja korralike (loe: usaldusväärsete) kasutajate hulgast.
Kui sa käid oma tahtmistega liialt peale, küsid või saadad administraatorile kirja, et sa tahaksid modeks, end kiites jnejne. on tulemus see, et meie silmis sa hoopis langed sellele tasemele, mis moderaatoriks ei kõlba - täpselt sel põhjusel, et sa ei ole tutvunud saidi KKK-ga!
Igatahes, administraatorid leiavad aktiivsed, viisakad ja abivalmis moderaatorid ISE!

K: Ma sisestasin registreerimisel vale sünnikuupäeva, mis ma nüüd teen?
V: Saada mõnele administraatorile sooviavaldus ning oma ÕIGE sünnikuupäev. Kui sa seda ei tee, võib kaasneda tulevikus konto blokeerimine just ebaõigete andmete põhjusel. Järgmine kord ole registreerimistel hoolsam.

K: Mis on väljavalitud ja keda selleks panna saab?
V: Väljavalitu on sinu nö. "portaali-kaasa", võib olla sinu tüdruk/poiss või ka lihtsalt mõni meeldiv kasutaja. Väljavalituks saab lisada naine meest, mees naist ja erinevalt teistes analoogsetest saitidest saab Scores lisada ka mees meest ning naine naist :) Kõiki õnnestunud paare saab näha Paaride lehelt.

K: Kes vastutab üles pandud pildi eest?
V: Kui pilt ei kuulu pildi lisajale või kui pilt on vastuolus ükskõik millisele EV kehtivale seadusele, vastutab sajaprotsendiliselt pildi lisaja. Score ei vastuta ühegi portaali lisatud pildi ega andmete eest!

K: Miks teistel kasutajatel on juba hiljem lisatud pildid üleval aga minu pilt siiani ei ole?
V: Kuna piltide modereerimises ilmuvad pildid suvalises järjekorras, siis on võimalik, et sinu värskem pilt ei ole modereerimise järjekorda juhuslikult veel sattunud. Kannatust :) Pildi eelisjärjekorda lisamiseks on olemas vastav SMS-Teenus, sellest võid lähemalt lugeda "Sinu piltide" alt.

K: Minu pilt ei ole JPG formaadis. Mida teha?
V: Aktsepteeritakse ainult JPG formaadis pilte. Muu formaadiga pildid tuleb muuta mõne JPG-ks: Selleks üks lihtsamaid mooduseid on kasutada programmi "Paint" (avate oma pildi, valite File - Save As ning salvestate JPG formaadina).

K: Keegi kasutab minu pilte. Mida ette võtta?
V: Kui keegi kasutab Score portaalil Teie pilte, siis võtke ühendust mõne administraatoriga või kirjutage webmaster@score.ee see kasutajanimi ning soovitavalt ka mõni tõestus. Kui kaebus annab piisavalt tõestust, siis võõraste piltidega kasutaja blokeeritakse koheselt mõne administraatori poolt.

K: Keegi tüütab mind kirjadega või rikub mõnel muul moel minu privaatsust.
V: Selleks on loodud blokklist. Kasutajat saad blokeerida tema konto lehelt.

K: Kes on moderaatorid ja mis on nende ülesanne?
V: Moderaatorid on üks osa saidi kasutajatest, kelle eesmärk on hoida Score keskkonnas kasutamiskorda ning modereerivad kasutajate pilte.

K: Minu pilt keelati?!?!
V: Saidiloojad on kehtestanud vastavad reeglid, millised pildid võivad siin olla. Kui pilt on keelatud, siis on ka pildi juurde lisatud keelamise põhjus. Kui Te aga olete kindel, et keelamies põhjus ei ole õige, saatke pildilink mõnele vanemmoderaatorile - tema vaatab pildi uuesti üle. Kui ikka ei sobi, siis ei sobi.

K: Minu konto on blokeeritud. Mida edasi teha?
V: Kui Te olete korduvalt eksinud Score reeglite vastu, blokeeritakse teie konto administraatori poolt. Kõik teie punktid, pildid ja kontaktid kaovad ja neid ei ole võimalik enam taastada. Seega - hoidke reeglitest kinni!

K: Mitu kontot mul olla võib?
V: Igal kasutajal võib olla maksimaalselt ainult üks konto. Juhul kui kasutaja omab rohkem kontosi, blokeeritakse need ning neid ei ole enam võimalik tagasi saada.

K: Pildil on mitu inimest. Kuidas end esile tuua?
V: Iga pildi ala saate kirjutada pildi pealkirja ja teksti - juhul kui pildil on rohkem kui üks inimene, siis tuleb määrata enda asukoht pildil kirjutades vastavalt "mina paremal", "keskel", "tagant kolmas" vmt.

K: Kas pildita kasutajad saavad hinnata?
V: Ei. Hinnata saavad ainult pildiga kasutajad. Juhul kui te näete, et teid on hinnanud pildita kasutaja, siis on ilmselgelt kasutaja oma pildi kustutanud peale teie hindamist.


Juhul kui teil on tekkinud probleeme või küsimusi (millele vastust siit ei leidnud), kirjutage webmaster@score.ee.