Täna on: kolmapäev, 27.09.2023, kell on 23:47
Ajutiselt on sisselogimine peatatud
Anekdoodid
   
Lisa uus nali Parimad Värskeimad Kõik anekdoodid Märksõnad
Leht: 1  

Linnas avatakse spermapank...koht saab meeste hulgas kohe väga populaarseks, et saab "selle" eest raha ja hea tunde ka veel pealekauba...Tekibki siis meeletu pikk järjekord spermapanga ukse taha...Järsku hakkab toimuma mingi sebimine ja tuleb välja, et rivi lõpus seisab ka üks blondiin (naine ikka:))ja antakse eestpoolt sõna edasi, et las eelviimane siis küsiks, et kas naine on asjast õigesti aru saanud, et see on ikkagi spermapank!!!..Niisiis eelviimane mees pöördubki viisakalt blondiini poole ja küsib:"Vabandust, kas te ikka olete õigesti ajast aru saanud, et see siin on ikka spermapank?" Mille peale saab blondiin öelda vaid punnis põskedega ja noogutades, et mhmhmh:)
blondiin, spermapank
Lisas: Carl16 @ 2007-09-01 14:44:25 Hinne: 3.3333


... Vargad öösel pangas. Muugivad ühe seifiukse lahti. Seifis jogurt. Raha pole. Proovivad jogurtit. Seegi halvaks läind. Asuvad järgmise kallale. Jälle jogurt. Maitselt tunduvalt parem kui eelmine. Kuid raha, seda pole! Võtavad kolmanda seifi ette. No kurat, jälle jogurt! Kus kurat siis raha on?
"Tead Jim! Mine vaata väljas, kas see ikka on pank!" ütleb üks ja hakkab jogurtit sööma, mis paistab päris värske ja maitsev olevat.
Hetke pärast on Jim tagasi.
"Noh räägi!"
"On küll pank!"
"Mis seal täpsemalt kirjutatud oli!"
"Ohio Spermapank!"
täiskasvanutele, spermapank, pangarööv, vargus
Lisas: Carl16 @ 2008-08-09 12:34:05 Hinne: 5.0000

Leht: 1