Täna on: kolmapäev, 06.12.2023, kell on 16:44
Ajutiselt on sisselogimine peatatud


Sõbrapäev
Leht: 1  

 
   Score foorum » Score.Ee
AutorPostitus
Angel


piltide arv: 1


aktiivsus: 0

Registreerus: 14.07.2007 Külastas: 26.04.2009

Postitusi: 763

PostPostitatud: 2008-02-12 01:36:50     Teema: Sõbrapäev


Praegu avastasin, et sõbrapäev on lähenemas. Peaks kaartidele mõtlema hakkama ja mingi huvitava idee päevaks tegema. Pole nagu varem seda päeva otseselt tähistanud (ainult kaardid ja mõni kink), niiet võiks ühekorra vähemalt teha midagi :) Kui ma eelmise aasta lõpul jõulukaarte valmistasin, siis jäin jubedalt hätta, sest jätsin kõik viimaele minutile. Mis on paha, sest ma ei taha kiiruga tehtud kaarte eriti posti panna. Kusjuures...igalpool olid valged ümbrikud otsa saanud :D Saatsin lõpuks rohelistes ja punastes värvides. Kaardid panin sisse vastaupidiselt. Et siis rohelises ümbrikus punane kaart jne. Nüüd sõbrapäevaks peaks midagu huvitavat välja mõtlema. Ja enam ei tohi jätta viimasele minutile xD

Tegelt huvitaks mind, mida inimesed arvavad sõbrapäevast? On see teile pigem kallimaga seotud või sõpradega üldiselt? Algselt on tegu siiski kallimale suunatud päevaga, aga meil Eestis on rohkem sõpradega seotud. Mind isiklikult see sõpradele kaartide tegemine või kingutuste andmine ei häiri. On nad ju mulle kallid inimesed. Päris palju on olnud isikuid, kes ütlevad, et pole vaja eraldi päeva sõprade meelespidamiseks. Mind aga huvitab, kuna siis inimesed oma sõpru eriliselt meeles peavad? Tavaliselt me oleme lihtsalt sõpradega koos ja võtame neid iseenesest mõistetavalt. Käime sünnipäevadel, veedame meelt ja ajame juttu. Samas unustame, et kui olulised nad meile olla võivad ja mingi hetk neid vb ei olegi enam. Üks päev aastas võiks siiski olla pühendatud ka sõpradele. Mis siis, et algselt oli sõbrapäev mõeldud kallimale. Kaartide või kingituste saatmine pole ju nii raske. Võib ka niisama helistada ja head sõbrapäeva soovida. See ei võta ju tükki küljest ära, kui anda neile teada, kui hea sõber keegi on olnud :)

Loosin välja 15 veebruaril võitja kes kirjutab oma sõbrapäevast võib kah varasemast ilusam juttustus saab minult 5000 Boonuspunkt. Või mängu Gatewars miljon eeku.

Jutte ootan postkasti parema juttustuse avaldan Gatewarsi uudistes. nime kui autor ei soovi ei avalda.

Minupoolt teile Ilusat sõbrapäeva.

Angeelika ja Sõbranna
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili
Angel


piltide arv: 1


aktiivsus: 0

Registreerus: 14.07.2007 Külastas: 26.04.2009

Postitusi: 763

PostPostitatud: 2008-02-14 23:26:37 


Võitja on meiemees11

Juttustusega:


Tere mõtlesin et kirjutaks siis sulle oma sõbrapäeva tegemistest!
Kuna olen poiss kes käib 9 klassis juba mõtlesin et kuna me olme viimane klass oma koolis siis võiks ju viimast korda selles koolis midagi meeldejäävamat teha!Niisiis kuna olin juba ennem mõelnud mida teha sõbrapäeval siis nüüd tuli äkki pähe et võiks oma ideed letti panna ja niisiis hakkasidki asjad liikuma. Mul oli mõeldud mitmeid ideid mida võiks sellel päeval ette võtta ja üks neist kõigist tundus kuidagi eriti huvitav ja teostatav olevat. Minu idee seisnes nimelt selles et tervele meie klassi tüdrukutele teha kingiks midagi ja samuti ka meid õpetavatele nais õpetajatele.
Arutasin siis MSNis olevate poistega mida teha kingiks .Lõpuks otsustasime teha kingiks lilli! No ja siis oli jälle uus probleem et mis lilled ja mis raha eest. Kuna oli juba 13 ja homme juba oli sõbrapäev siis ütlesid paljud et oled hiljaks jäänud oma ideede välja ütlemisega aga teised jällegi olid positiivsed ja ütlesid et muidugi peaks midagi tegema ja pakkusid ideid. Pakuti lille ideedeks nartsisse ja tulpe ning roose. Mina olin rohkem selle viimase variandi poolt ehk siis roosi poolt. Siis arutasin ma sõpradega et kas mulle see raha ka ära makstakse kui ma olen juba teinud sellise kalli ostu. Ka siin oli vastandlike arvamusi. No lõpuks otsustasime et ostan need lilled ära ja teeme selle maksmise kuidagi kohustuslikuks et klassiraha või kuidagi nii. Lõin siis arved kokku. Lilli oli vaja 20 ja alg summaks oli arvutatud 20 krooni ja poisid pidi tooma siis mulle iga üks 27 krooni. Kuna oli juba suhteliselt hilja umbes mingi 19.30 või nii siis otsustasin minna lilli ostma lähedal asuvasse poodi. Võtsin siis raha ja hakkasin aga sammuma poe poole. Poes lilli valides kohtasin sõpra kelle ema oli töötanud lille poes ja tema andis nõu mis lilli osta. Näitasin talle tumepunaseid roose ja tema ütles et need on vanad niisiis otsisin mingeid teisi. Natukese aja pärast näitas ta mulle teises letis olevaid roose mis olid natuke odavamad sealt ma siis valisingi siis lilled tema soovituse järgi. Lilled olid ilusad! Värv oli neil altpoolt kollakas ja ülevalt poolt läks roosaks ehk siis ääred olid täitsa roosad! Otsustasin siis neid lilli paluda müüja käest ja tema andis mulle need ilusti paberisse pakitult raha vastu. Sammudes koju mõtlesin et mis näo teevad õpetajad ja tüdrukud homme koolis. Kodus panin lilled vette et hommiku oleks hea kaasa võtta.
Hommikul kooli minnes olid lilled ilusti kaasas. Koolis peale esimest tundi andsime õpetajale lille ja otsustasime et kuna kõiki tüdrukuid ei olnud veel esimeses tunnis et siis anname need üle kolmandas tunnis sest teine tund oli meil kehaline. No tundi minnes otsustasin sõbraga selle asja ära teha ja võtsin lilled ning läksime tundi uksest sisse astunud hakkasime jagama lilli tüdrukutele ja soovisime ilusti head sõbrapäeva lõpuks sai ka õpetaja oma lille kätte. Siis hakkasid kõik endale pudeleid muretsema kuhu lill sisse panna. Vahetunnis jagasime ka ülejäänud lilled õpetajatele ära. Klassijuhataja oli eriti hämmastunud meie teost ja kiitis meid suhteliselt palju. Vahetunnis vaatasime te lilli on veel ülejäänud et jagaks ka need veel ära niisiis jagasime need direktorile ,õppealajuhatajale ,sekretärile. Lõpuks olid lilled otsas ja kõigil oli heameel kõige üle.
Niimoodi lõppes meie koolipäev ja samuti ka siis valentiinpäev mis oli väga lõbus!

Ilusat sõbrapäeva lõppu teile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili
   Score foorum » Score.Ee
Leht: 1  

Vastuse postitamiseks on vaja sisse logida.

Kui sa pole veel kasutaja, siis registreeru siin.