Täna on: teisipäev, 17.05.2022, kell on 17:21
Ajutiselt on sisselogimine peatatud


21.-28. november Just Film
Leht: 1  

 
   Score foorum » Üritused
AutorPostitus
Huntaktiivsus: 0

Registreerus: 21.05.2008 Külastas: 13.10.2010

Postitusi: 17

PostPostitatud: 2009-11-19 00:56:41     Teema: 21.-28. november Just Film


21.-28. novembrini toimub Tallinnas Solarise keskuse uhiuues kinos Cinamon üheksas laste- ja noortefilmide festival Just Film.

Festivali avab laupäeval, 21. novembril kell 19.00 romantiline noortefilm “Suvebluus”. Tegu on filmi maailmaesilinastusega ning ei saa mainimata jätta, et “Suvebluusi” peaosatäitja François Goeske on selleaastasel avamisel ka isiklikult kohal ning juhatab filmi sisse. Pärast avafilmi ootab kõiki külalisi Cafe Tao (Tornimäe 5) üritusega “Attractions”. Vaid ühel õhtul kuus on seal võimalik nautida Eesti house-muusika artistide loomingut, kuid lisaks sellele saabub laupäeval otse Istanbulist üritusele ka esmakordselt Eestit külastav house-DJ Subsky.

Sissepääs kinopiletiga tasuta!

Vaata lisaks www.poff.ee/justfilm
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili
Huntaktiivsus: 0

Registreerus: 21.05.2008 Külastas: 13.10.2010

Postitusi: 17

PostPostitatud: 2009-11-22 22:08:45 


Esmaspäeval Just Filmil:

15:30 Yatzy (Cinamon 6)
Daggi (15) saadetakse linnast maale uude peresse, kus ta leiab end väga tagurlikust keskkonnast. Ainus mõte tema peas on soov sealt ära saada. Kuid Daggil ei ole kuhugi minna - kõik, mis talle varem tuttav oli, on läinud. Koolis kohtub Daggi Gloriaga, kes unistab teistsugusest elust. Nad hakkavad aegamööda teineteises uusi võimalusi otsima. Ent saladused Daggi videokaameras, mälestused, mida keegi ei tohi vaadata, hävitavad kõik. Keegi või miski jahib teda. Või toimub see kõik vaid tema peas?

16:00 Carlitos ( Cinamon 4)
Carlitos on tõeline jalgpallifänn. Päeval, kui üks väga rikas perekond tuleb teda lastekodust enda juurde võtma, rikub Carlitose möödalöök võimaluse lastekodust lahkuda. Carlitose unistus on pääseda jalgpalli mängima Euroopa juunioride meistrivõistlustele. Tema unistuse täitumisele elavad kaasa nii sõbrad kui kaasõpilased ning ühel päeval pääsebki Carlitos jalpallimeeskonda, kus raskused alles algavad.

18:00 Vikerkaare varjud ( Cinamon 4)
9-aastane Tomas elab lastekodus, kus ta hoiab teistest eemale ning veedab oma aega aknast välja vaadates ja joonistades. Ühel päeval saabub helge ja värvikas Maire, kes võtab Tomase oma kasupojaks ja viib ta saarele Iirimaa läänerannikul. Uuest kodukohast leiab Tomas endale head sõbrad ning põnevaid ja müstilisi asju hakkab juhtuma.

18:30 Eelmisel talvel ( Cinamon 6)
Korraga variseb ühe ilusa perekonna elu kokku, kui traagilises õnnetuses hukkub nende 19-aastane poeg Alexander. Pereema lein on sügav ja valus. Ta laseb kunstnikul joonistada oma tütrest Lillist ja surnud pojast portreed. Selle filmi kohta on kõige õigem öelda, et üks pilt ütleb rohkem kui tuhat sõna.

19:00 Õnnetusi ikka juhtub ( Cinamon 2)
On kombeks öelda, et õnnetusi ikka juhtub. Kuid mis saab siis, kui neid juhtub pidevalt ja kogu aeg ühe ja sama inimesega? Perekonna noorima pojaga toimub pidevalt traagilisi õnnetusi ning naabruskonna elu muutub täielikult. Kas see kõik on lihtsalt halb õnn või ettemääratus? Tõeliselt hea film, mis haaraB vaataja endaga kaasa.

20:00 Miao Miao (Cinamon 4)
Miao Miao saabub Taiwani vahetusõpilasena. Oma uuest klassist leiab ta endale hea sõbra Xiao-Ai. Koos käivad nad väljas, lõbutsevad ja on niisama. Ühel päeval sattuvad nad koos muusikapoodi, mida peab vaikne noormees Chen Fei. Poiss on ennast muust maailmast ära lõiganud ja käib kogu aeg ringi, kõrvaklapid peas. Miao Miao armub temasse ning meie ees koorub lahti ilus ja põnev lugu.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili
   Score foorum » Üritused
Leht: 1  

Vastuse postitamiseks on vaja sisse logida.

Kui sa pole veel kasutaja, siis registreeru siin.