Täna on: pühapäev, 24.10.2021, kell on 03:53
Ajutiselt on sisselogimine peatatud


11. animafilmide festival Animated Dreams
Leht: 1  

 
   Score foorum » Üritused
AutorPostitus
Hunt



aktiivsus: 0

Registreerus: 21.05.2008 Külastas: 13.10.2010

Postitusi: 17

PostPostitatud: 2009-11-13 20:22:19     Teema: 11. animafilmide festival Animated Dreams


Animated Dreamsi ajukraani peamiseks konsistentsiks
on kunstiline animatsioon ja alternatiivsed
filmielamused.

Festivali kava / kino Sõprus

KOLMAPÄEV 18.11 WEDNESDAY


18:00 Festivali avamine - uute eesti animafilmide esilinastused (kutsetega) / Opening of the festival - Premiere of the new Estonian animation films (with invitations)

20:00 Rahvusvahelise tudengianima paremik / Best of International Student Animation

22:00 Täispikk animafilm "Pimedusehirmud" / Animated feature "Fears of the Dark"



NELJAPÄEV 19.11 THURSDAY


16:00 Võistlusprogramm I / Competition programme I

18:00 Võistlusprogramm II / Competition programme II

20:00 Täispikk animafilm "Mary ja Max" / kood Animated feature "Mary and Max"

22:00 Uus Eesti tudengianima ja muusikavideod / New Estonian Student Animation and Music Videos

23:00 Täispikk animafilm "Metropia" / Animated feature "Metropia"



REEDE 20.11 FRIDAY


14:00 Kaasaegne Portugali animatsioon fookuses / Focus on Contemporary Portuguese Animation

16:00 Juri Noršteini retrospektiiv / Yuri Norstein's retrospective

18:00 Võistlusprogramm III / Competition programme III

20:00 Võistlusprogramm IV / Competition programme IV

22:00 Täispikk animafilm "9,99 dollarit" / Animated feature "$9,99"



LAUPÄEV 21.11 SATURDAY


11:00 Animeeritud unenäod lastele (kino Artis) / Animated Dreams for children (cinema Artis)

14:00 Uus ja uhke Eesti anima! / New and Fancy Estonian Animation!

16:00 Nõukogude animeeritud propagandafilmid / Animated Soviet Propaganda Films

18:00 Animate Projects eriprogramm / Animate Projects special programme

20:00 Animafestivali lõputseremoonia (kutsetega) / Closing ceremony of Animated Dreams



PÜHAPÄEV 22.11 SUNDAY


11:00 Animeeritud unenäod lastele ( kino Artis) / Animated Dreams for children (cinema Artis)

12:00 Võistlusprogramm I (kordus) / Competition programme I (repetition)

14:00 Võistlusprogramm II (kordus) / Competition programme II (repetition)

16:00 Võistlusprogramm III (kordus) / Competition programme III (repetition)

18:00 Võistlusprogramm IV (kordus) / Competition programme IV (repetition)

20:00 Animafestivali võidufilmid 2009 / Winners of Animated Dreams 2009

Tavapilet 50.- Sooduspilet 40.-

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili
   Score foorum » Üritused
Leht: 1  

Vastuse postitamiseks on vaja sisse logida.

Kui sa pole veel kasutaja, siis registreeru siin.