T�na on: neljapäev, 20.06.2024, kell on 09:20
Ajutiselt on sisselogimine peatatud
Anekdoodid
   
Lisa uus nali Parimad Värskeimad Kõik anekdoodid Märksõnad
Leht: 1  

Kord mõtles Reagan Gorbatshovi endale külla kutsuda. Ja nii ta tegigi. Gorbatshov saabub, kohustuslikud tseremooniad peetud, istuvad siis mehed juttu puhuma.
Reagan ütleb äkki: "Ma pean korraks ära käima, jätan sind korraks üksi. Kui abi vajad, siis näe - siin on kolm nuppu: sinine, punane ja must."
Reagan läinud ja Gorbatshov istub üksi toas ja ootab. Ootab ja ootab. Ei jõua ära oodata, millal Reagan tagasi tuleb. Vajutab siis prooviks sinise nupu peale - äkki ilmuvad lauale uhked söögid-joogid! Gorbatshov sööb head-paremat ja rüüpab veini peale... Reaganit ikka veel pole. Vajutab siis prooviks musta nupu peale: tuleb must läikiv limusiin, sõidutab teda mööda linna...
Palju aega on mööda läinud, Reaganit ikka veel mitte kusagil. Vajutab siis Gorbatshov punase nupu peale: järsku ilmuvvad ei-tea-kust gangsterid ja kolgivad Gorbatshovi vaeseomaks.
Muidugi otsustas Gorbatshov Reaganile vääriliselt tagasi teha. Reagan tuli külla. Istuvad, ajavad juttu, äkki Gorba ütleb, et ta peab korraks ära minema, et siin on kolm nuppu: sinine, punane, must. Vaevalt saab Gorbatshov lahkuda kui Reagan vajutab suurest uudishimust sinist nuppu: ja ilmuvad äkki uhked söögid-joogid... Sööb-joob Reagan... Ootab ja ootab... - ei ole Gorbatshov ikka veel tagasi. Vajutab siis Reagan musta nuppu: must läikimalöödud Tsaika sõidab ette ja sõidutab teda mööda Moskvat ringi. Jõuavad tagasi - Gorbatshovi pole ikka veel tulnud. Reagani uudishimu ei anna rahu ja vajutab punast nuppu.... aga... ei juhtugi midagi!
Reagan läheb pettunult minema. Läheb otsejoones lennujaama, astub piletikassa juurde:"Üks pilet Ameerikasse."
Kassapidaja kostab vastu:
"Biletõ jest... no Ameriki netu!" (pileteid küll on, aga Ameerikat pole enam!)
gorbatshov, reagan, ameerika
Lisas: Gotti @ 2008-09-19 19:33:49 Hinne: 5.0000

Leht: 1