Täna on: laupäev, 13.07.2024, kell on 02:41
Ajutiselt on sisselogimine peatatud
Anekdoodid
   
Lisa uus nali Parimad Värskeimad Kõik anekdoodid Märksõnad
Leht: 1  

Tuleb Putin juuksuri juurde. Juuksur teeb oma tööd ja muudkui küsib Tsetseenia kohta. Putin vaikib kangelaslikult.
Lõpuks ei pea ta vastu ja küsib: ”Miks see teid nii väga huvitab, mis seal toimub?”
“Ega väga ei huvitagi. Aga iga kord, kui Tsetseenia-teemalise küsimuse esitan, tõusevad teil juuksed peas turri ja mul on hea lõigata.”
juuksur, putin
Lisas: Carl16 @ 2006-12-19 00:46:36 Hinne: 4.2222


Pekka on kuulnud, et Eestis on juuste lõikamine väga odav ja ta otsustabki Tallinnas viibides juuksuris ära käia. Oma üllatuseks saab ta oodatust palju suurema arve.

"Sarvede ümbert oli väga raske lõigata!" põhjendab juuksur.
pekka, soomlane, põder, juuksur, sarved
Lisas: Carl16 @ 2006-12-21 02:05:25 Hinne: 3.8333


Kiilakas läheb juuksurisse!
juuksur, kiilakas
Lisas: soomevere @ 2007-09-16 20:13:21 Hinne: 3.3333


Kõvasti vintis juuksur ajab kliendil habet. Mees toolis vaatab hirmunult habemenoa suunas: “Ega te mulle sisse ei lõika?”
“Mis te nüüd,” vastab juuksur. “Kuidas ma võin teid haavata, kui ma isegi ei näe teid!?”
juuksur, mees, habe
Lisas: Gotti @ 2008-07-15 13:48:40 Hinne: 4.0000


Juuksuri juurde tuleb hästi jämeda kaelaga mees.
«No on ikka alles kael!» hüüatab juuksur.
«Eks ole ju ikka seda õlut kah imetud …» vastab mees.
«Minu pärast ime või m…i, aga kaela peab pesema!»
juuksur, mees, õlu
Lisas: Gotti @ 2008-07-15 17:16:49 Hinne: 5.0000


Tuleb Putin juuksuri juurde. Juuksur teeb oma tööd ja muudkui küsib tsetseenia kohta. Putin vaikib kangelaslikult.
Lõpuks ei pea ta vastu ja küsib: ”Miks see teid nii väga huvitab, mis seal toimub?”
“Ega väga ei huvitagi. Aga iga kord, kui Tsetseenia-teemalise küsimuse esitan, tõusevad teil juuksed peas turri ja mul on hea lõigata.”
putin, juuksur, tsetseenia
Lisas: Gotti @ 2008-07-17 12:38:14 Hinne: -


Tuleb Putin juuksuri juurde. Juuksur teeb oma tööd ja muudkui küsib tsetseenia kohta. Putin vaikib kangelaslikult.
Lõpuks ei pea ta vastu ja küsib: ”Miks see teid nii väga huvitab, mis seal toimub?”
“Ega väga ei huvitagi. Aga iga kord, kui Tsetseenia-teemalise küsimuse esitan, tõusevad teil juuksed peas turri ja mul on hea lõigata.”
putin, juuksur, tsetseenia
Lisas: Gotti @ 2008-07-17 12:39:26 Hinne: -


10 põhjust, miks muretseda endale lapsed

1. Pärast pidevat kokkupuudet lastega suudad sa taluda stressi ja kiuslikke ülemusi ning töökaaslasi palju paremini kui enne. Edaspidi jääd sa mistahes kohtlemise peale rahulikuks, kuna oled hullemagagi kokku puutunud. Ei karju ju ükski ülemus sinu peale kolm tundi järjest.


2. Pereelus tuleb sul harjuda ootamatute kiirelt muutuvate olukordadega, see valmistab sind ette sarnaste situatsioonide vastu tööl.


3. Laps annab oivalise lahenduse nii mõnelegi keerulisele suhtlemisprobleemile. Sa võid lõpetada telefonikõne ebameeldiva inimesega, lastes beebil torusse nutta või väites, et laps kukub kohe toolilt maha.


4. Suitsetavad või liiga lärmakad külalised võid peletada aeda või rõdule, kuna beebi ei kannata lärmi ega tossu. Ühtlasi annab laps sulle endalegi hea põhjuse suitsetamisest loobumiseks.


5. Tolmule toanurkades ja mustade nõude virnale kraanikausis on nüüdsest hea seletus: võid kellele tahes silmagi pilgutamata öelda, et kraamimisest tähtsam on oma lapsega olla.


6. Võid tüütutelt pidudelt varakult lahkuda, ilma et keegi pahandaks, kui väidad näiteks, et lähed vabastama lapsehoidjat, kes peab jõudma viimasele rongile (võib küll juhtuda, et lahkud ka meeldivatelt koosistumistelt samadel põhjustel). Mõnest arvatavast igavast üritusest võid keelduda juba ette, kuna sa lihtsalt ei saanud lapsehoidjat ja su mees on teadagi pikad päevad tööl.


7. Märkamatult kaob sinu enesekesksus, kuna ei ole aega ega raha käia juuksuri juures või uusi riideid ostmas. Lapsed märkavad niikuinii ära sinu väljakasvanud juuksed, katkised hambad, meigiga peidetud nahavead, ja pärast nende hävitavat hinnangut ei söanda sa ilmselt tänavale astudagi. Kodus ongi põnevam.


8. Igav ei hakka enam iial, ka sel ajal mitte, kui lapsed magavad. Sa leiad ruttu ühise keele kõigi tuttavate lapsevanematega, isegi oma muidu nii reserveeritud ülemusega, kes ka juhtumisi pisikest kasvatab. Tüütud tunduvad ainult lastetud sõbrad, kes endiselt jaksavad lõputult lahata oma pisitillukesi probleeme ning võtavad end nii üliväga tõsiselt. Alles nüüd, kui oled ema, tead, et kõik probleemid võivad olla pärit lapsepõlvest.


9. Lapse läbi avaneb võimalus tunnistada silmast silma oma puudusi, mille olemasolust sul varem aimugi polnud. Laps õpetab sind oma kuninglikul moel - ja sa isegi imestad, millise innuga sa õppust võtad.


10. Lapsevanemaks olemine muudab sind loovaks ja vajalikuks. Sa söödad välkkiirelt appi kukkuvale lapsele, pesed samas juba kakast tagumikku, teed süüa eimillestki ja arendad peensusteni välja oma sõnavara. Lõpuks ometi oled sa asendamatu, sinu leidlikkusel pole piire ja mõnikord õhtutundidel vargsi tehtut analüüsides tunned põhjatut rahulolu.
laps, töö, juuksur
Lisas: Gotti @ 2008-07-18 13:03:23 Hinne: -


Blondiin läheb juuksurisse, endal ulmesuured klapid peas. Juuksur palub need ära võtta, et muidu ei saa lõigata juukseid. Blondiin ajab vastu, et ei seda ei saa mingil juhul peast ära võtta, siis suren ära. Juuksur ei usu, et ah mis jama jutt. Lõikb ümber klappide karvu ja lõpuks jäävad ikka kõrvaklapid ette. Vaatb, et blundiin ei pane tähele ja võtab klapid peast ära, et mis ikka juhtub. Lõpetab töö ära, aga siis märkab, et klient ongi surnud. Mida kuradit, et mis sealt klappidest nii elutähtsast siis tuli. Paneb klapid pähe ja kuuleb:

"hinga sisse, hinga välja, hinga sisse, hinga välja"
juuksur, kõrvaklapid
Lisas: Carl16 @ 2017-01-17 20:56:32 Hinne: -


Neiu tuli günekoloogi juurde. Võttis riidest lahti, istus toolile ja ajas jalad laiali.
Doktor: “Ülespoole!”
Neiu tõstis jalad üles.
Doktor: “Ülespoole!”
Neiu tõstis veel jalgu.
Doktor: “Ülespoole!!!”
Neiu: “No kuhu veel ülespoole, ma ei saa enam ÜLESPOOLE!”
Doktor: “Ma ütlen – ülespoole, korrus kõrgemale peate minema! Seal on günekoloog! Siin on juuksur!
günekoloog, juuksur
Lisas: Carl16 @ 2017-03-09 19:29:00 Hinne: -

Leht: 1  

Warning: Undefined array key "version" in /data03/virt10216/domeenid/www.score.ee/htdocs/footer.php on line 137