T�na on: laupäev, 18.05.2024, kell on 22:27
Ajutiselt on sisselogimine peatatud
Anekdoodid
   
Lisa uus nali Parimad Värskeimad Kõik anekdoodid Märksõnad
Leht: 1  

Poeg saadab isale sõjaväest kirja:
"Kallis isa! Palun müü mu mootorratas maha ja osta selle eest siga! Pane talle nimeks Veebel Tamm! Kui koju tulen tapame ta ära!"
siga, sõjavägi, armee, militaar, mootorratas, veebel
Lisas: Carl16 @ 2014-11-23 04:46:32 Hinne: -


KOLONEL MAJORILE:
"Kuule Smith, homme kell 9.00 on päikesevarjutus, mida ei juhtu iga päev. Kogu isikuline koosseis platsile rivistada, et nad haruldast loodusnähtust jälgida võiksid. Seletusi annan mina. Vihma korral, kui nagunii midagi näha pole, koguge inimesed võimlasse."

MAJOR KAPTENILE:
"Koloneli käsul toimub homme kell 9.00 päikesevarjutus. Vihma korral ei saa seda platsil näha, seepärast viiakse see läbi võimlas, mida ei juhtu igapäev."

KAPTEN LEITNANDILE:
"Koloneli käsul toimub homme hommikul kell 9.00 võimla saalis pidulik päikesevarjutus. Kui on vaja vihma, annab härra kolonel selle kohta erikäsu, mida ei juhtu iga päev."

LEITNANT SEERSANDILE:
"Homme kell üheksa varjutab kolonel võimla saalis päikese, mida selge ilmaga igapäev ei juhtu, vihma korral aga platsil."

SEERSANT KAPRALILE
"Homme kell üheksa toimub koloneli varjutamine päikese tõttu. Kui võimla saalis vihma sajab, mida ei juhtu iga päev, koguda kõik platsile."
kolonel, armee, päikesevarjutus, telefonimäng
Lisas: Carl16 @ 2014-11-23 04:47:30 Hinne: -


Kindral räägib rivis seisvatele reameestele, et tal on pakkuda tööd väga laisale sõdurile. Ta palub kõigil, kes seda ametikohta endale soovivad, üks samm ette astuda. Oma kohale jääb vaid üks reamees. Kui kindral seda märkab, küsib ta noormehelt, miks too koos teistega ette ei astunud. Sõdur vaatan kindralile otsa ja vastab: "Ei viitsinud."
kindral, armee, reamees, laiskus, viitsimine
Lisas: Carl16 @ 2014-11-23 23:45:45 Hinne: -


Noor leitnant puhastab piiritusega raadiosaatja kontakte.
Seersant hüppab peale ja käratab: “Mida sa enda arust teed? Kes sind niimoodi kontakte puhastama õpetas???”
“Sõjakoolis õpetati,” pomiseb leitnant arglikult. “Tuleb vatt piirituses niisutada ja kontaktid õhukese piiritusekihiga katta.”
“Vaata ja õpi, kuidas see käib!” kamandab seersant.
Võtab teeklaasi, valab selle ääreni piiritust täis, joob tühjaks, hingab kontakti peale, hõõrub seda vatiga ja ütleb: “Öeldi ju, et õhukese kihiga!”
raadio, armee, piiritus
Lisas: Carl16 @ 2015-02-17 03:08:11 Hinne: 5.0000

Leht: 1