T�na on: laupäev, 18.05.2024, kell on 21:38
Ajutiselt on sisselogimine peatatud
Anekdoodid
   
Lisa uus nali Parimad Värskeimad Kõik anekdoodid Märksõnad
Leht: 1  

Kolm sõpra – jurist, arst ja politseinik – lähevad jahile. Neil on kaasas jahikoerad, keda nende peremehed olid vastavalt oma ametile välja treeninud. Esimese pardi laseb arst. Tema koer toob pardi veest välja, puhastab tal siis haava ja teeb sideme. Teise pardi laseb jurist. Tema koer toob pardi veest välja, kitkub sulgedest paljaks ja jagab suled pardipoegade vahel võrdselt ära. Kolmanda pard laseb politseinik. Tema koer toob pardi veest välja, sööb kõik kolm parti ära, lööb ülejäänud kahele koerale hambad turja ja võtab siis kolm nädalat puhkust
jahil, jurist, arst, politseinik, koer
Lisas: Carl16 @ 2006-12-16 16:50:15 Hinne: 3.9286


Mingil võõral maa on preester, jurist ja insener mingi karmi (selle maa mõistes) kuriteo korda saatnud ja on nüüd giljotineerimisel. Preester pistab pea avasse, tõmmatakse nöörist, kuid midagi ei juhtu. Preester väidab, et jumalik käsi seganud vahele. No mis sa jumala käe vastu saad teha, lastaksegi preestril minna. Paneb jurist pea alla, tõmmatakse jälle nöörist, kui tera ei lange alla. Jurist ütleb, et seaduse järgi ei tohi kaks korda ühe ja sama kuriteo eest hukata. Ka seaduse vastu ei saa ning ka jurist pääseb minema. Haaratakse siis insenerist kinni ja lükatakse ta pea tera alla. Insener pöörab veidi pead, vaatab giljotiini mehhanismi ja ütleb: "Oodake üks hetk, ma näen, milles probleem on ..."
preester, insener, jurist
Lisas: Gotti @ 2008-07-14 19:57:59 Hinne: 4.5000


Sattusid ühel vastuvõtul juttu vestma arst ja jurist. Nende vestlust katkestasid pidevalt inimesed, kes kirjeldasid oma hädasid ja soovisid nõu. Lõpuks küsis arst juristilt:
“Mida teete selleks, et inimesed ei küsiks teilt õigusalast nõu väljaspool tööaega?”
“Ma vastan neile alati,” vastas jurist, “ja hiljem saadan arve.”
Arst otsustas järele proovida. Aga järgmisel päeval, kui ta hommikul postkasti avas, nägi ta esimesena juristi saadetud arvet…
arst, jurist, inimesed
Lisas: Gotti @ 2008-09-18 18:09:41 Hinne: -


Kuidas juristid oma lapsele Punamütsikest loevad

Käesolevaga edastame teile informatsiooni juhtumist seoses eelkooliealise alaealisega, keda vastavalt kohalikule tavale nimetatakse tema ebatüüpilise peakatte tõttu Punamütsikeseks. Eelnimetatud Punamütsikese emale toimetati kätte lihtkiri tema emalt, millega viimane teatas enda haigestumisest ja hooldusvajadusest, mille põhjal Punamütsikese ema otsustas vanaemale kätte toimetada saadetise, mis sisaldas toiduaineid ja ravimeid. Enne saadetise kättetoimetamise alustamist keelati Punamütsikesel tema ema poolt vanema õigustele toetudes kõrvale kaldumine saadetise kättetoimetamiseks kasutatavalt jalgteelt. Jalgteel astus Punamütsikesega kontakti looduses vabalt elav metsloom, kes kallutas teda ema poolt rakendatud keeldu otseselt rikkuma, mahitades teda metsasaaduste korjamisele. Uluk nõudis Punamütsikeselt õigusvastaselt selgitusi temal kaasas oleva toidu veoks kohandatud kandevahendi sisu kohta ja tegi Punamütsikest küsitledes kindlaks tema vanaema alalise elukoha. Toidunappuse tõttu sisenes uluk seepeale identiteedipettust kasutades vanaema eluruumidesse ja neelas eelnimetatud haiguse tõttu liikumisvõimetu isiku alla tahtlusega ta ära seedida. Punamütsikese jõudmisel eluruumi sooritas uluk taas identiteedipettuse esinedes seekord vanaemana ning pani seejärel toime teistkordse allaneelamise luues niiviisi teoobjekti paljususe. Elamu vahetus läheduses viibinud jahipidamisõigust omav isik sisenes ehitisest kuuldud heli peale, tehes kindlaks selle pärinemise ulukist. Seejärel tulistas jahipidamisõigust omav isik ulukit registreeritud tulirelvast tiheasustusalale tunginud uluki surmamiseks sätestatud korras. Surmatud uluki ebatavaline välimus andis alust arvata, et selle sees võib leiduda inimmaterjali. Selle kindlaks tegemise eesmärgil avas jahipidamisõigust omav isik torke-lõikerelva abil surmatud uluki kõhuõõne, misjärel pääses sealt välja veel elusolev Punamütsikene, samuti eelnimetatu vanaema. Kui asjassepuutuvate isikute kohta ei ole välja antud arstliku surmatõendit ega koostatud surmaakti perekonnaseisuameti poolt, tuleb eeldada nende elusolekut.
punamütsike, jurist, juura
Lisas: Carl16 @ 2017-01-20 19:17:04 Hinne: -

Leht: 1