Täna on: pühapäev, 14.04.2024, kell on 04:47
Ajutiselt on sisselogimine peatatud
Anekdoodid
   
Lisa uus nali Parimad Värskeimad Kõik anekdoodid Märksõnad
Leht: 1  

Karu taheti sõjaväkke võtta. Ta läks rebase käest abi otsima. "Ega siin muu aita kui tuleb hambad välja lüüa," arvas rebane. Karu punnis küll algul vastu, kuid jäi lõpuks siiski nõusse ja lasi rebasel endal hambad välja lüüa. Järgmisel päeval kutsuti karu sõjakomissariaati. Õhtul tuli ta sealt maruvihasena koju tagasi. "Noh, kas võeti sõjaväkke?" uuris rebane. "Ei võetud!" "Hammaste pärast?" "Ei! Mul on lampjalad!"
karu, rebane, sõjavägi, löömine
Lisas: JalMaR @ 2006-12-17 15:32:22 Hinne: 4.1818


Ema on vannitoas end pesemas, kui isa tuleb vannituppa hambaid pesema. Nähes alasti ema otsustab ta teha selle vanainimese asja ka ära. Töö on täies hoos, kui väike Juku pistab pea vannitoa ukse vahele. Et piinlikust olukorrast lapse ees välja tulla hakkab isa emale vastu taguotsa lakse jagama:
"See on sulle selleks, et sa enam väikest Jukut ei lööks! Näe üks laks veel! Ei tohi Jukut lüüa!"
"Õigus issi! Anna aga anna! Ja keera kassile ka taha, et ei kriimustaks!"
ema, isa, vannituba, juku, löömine, kass
Lisas: Jyrkaa @ 2006-12-22 15:23:35 Hinne: 4.1000


Kohtunik küsib süüaluselt meesterahvalt:
"No ütelge palun miks Te seda noort tütarlast pangega lõite?"
Mees vastab:
"Vaadake olen naiste arst, günekoloog. Oli väsitav tööpäev, kõht tühi lähen koju. Kohe sättisin ennast kööki sööma, pesin käed, istun lauataha, tuleb naine kööki: "Kallis mul on seal all midagi korrast ära, ole hea ja tule vaata" Ok. Läksin vaatasin ,tulin kööki tagasi, pesin käed istun lauataha kui tuleb vanem tütar: "Isa kuule, me siin arutasime ja otsustasime, et tahaksime juba lapse saada. Ole hea ja tule võta spiraal välja."
No läksin võtsin, jõuan kööki tagasi pesen käed, istun lauataha, kui piilub uksevahelt noorem tütar: "Issi, kuule ma tahaks selle asjaga nagu tegelema hakata, ole pai ja pane mulle spiraal sisse" Läksin panin ja siis läksin välja, et kui toas süüa ei saa siis vähemalt lähen joon kaevuääres vetki. Ja siis tuleb see tütarlaps: "Onu viska viiekas ma näitan tutti!
günekoloog, naistearst, löömine
Lisas: Carl16 @ 2007-08-02 15:30:31 Hinne: 3.5000


Soomlane, rootslane ja Claudia Schiffer istusid samas kupees. Rong jõudis tunnelisse ning lomulikult läks pimedaks. Kostis suudlemise hääl ning seepeale kõva plärts.
Kui rong väljus tunnelist, istusid Claudia ja soomlane nagu midagi poleks juhtunud, rootslane aga hoidis põske kinni.
Rootslane mõtles: "Soomlane on ilmselt suudelnud Claudiat ja too lõi soomlasest mööda, tabades mind".
Claudia Schiffer mõtles: "Rootslane kindlasti üritas suudelda mind, kui suudles kogemata soomlast ja sai vastu nägemist".
Soomlane mõtles: "Vahva! Tuleks veel üks tunnel, teeks uuesti seda häält ja virutaks rootslasele veel kõvemini".
rong, löömine, suudlemine
Lisas: Carl16 @ 2008-08-09 04:12:45 Hinne: -

Leht: 1