Täna on: laupäev, 20.07.2024, kell on 18:56
Ajutiselt on sisselogimine peatatud
Anekdoodid
   
Lisa uus nali Parimad Värskeimad Kõik anekdoodid Märksõnad
Leht: 1  

Kuidas sümdisid opsüsteemid:
DOS - Bill kirjutas selle kaine peaga
Win - Bill oli purupurjus
Win '95 - Billil oli kange pohmakas
dos, bill, pohmakas
Lisas: Gotti @ 2008-07-14 13:54:28 Hinne: 1.0000


Ühel ilusal päeval jõudis Jumal arusaamale, et maapealne elu ei vääri enam edasi eksisteerimist ning ta kutsus enda juurde Maa kolm mõjuvõimsaimat meest - nendeks olid Bill Clinton, Boriss Jeltsin ja Bill Gates. Jumal teatas neile, et maapealne elu on hukka läinud ja kolme päeva pärast saabub maailma lõpp ja ta palus seda ka kõigile Maa elanikele teadustada.
Jeltsin läks siis Venemaale, lasi Riigiduuma kokku kutsuda ja teatas: "Mul on kaks uudist - üks on halb, teine veel halvem. Esiteks, Jumal on siiski olemas. Teiseks, kõik, mis me oleme saavutanud, hävitatakse 3 päeva pärast."
Clinton esines Valges Majas TV otseülekandes: "Armsad kaasmaalased, mul on teile kaks uudist - üks hea, teine halb. Hea uudis on see, et Jumal on olemas. Halb on aga see, et kõik, mis me oleme saavutanud, hävineb kolme päeva pärast."
Bill Gates lasi kokku kutsuda direktorite nõukogu koosoleku ja teatas: "Mul on teile kaks uudist - üks on hea, teine väga hea. Esiteks, Jumal on olemas ja ta vestles minuga isiklikult. Teiseks, kolme päeva pärast hävineb IBM."
bill, boriss, bill
Lisas: Gotti @ 2008-07-14 13:59:13 Hinne: 3.0000


Mitut Bill Gatesi läheb vaja läbipõlenud lambipirni vahetamiseks?
- Mitte ühtegi. Bill ütleb, et pimedus on uus standard
bill, arvuti, lamp
Lisas: Gotti @ 2008-07-14 17:32:57 Hinne: 4.0000


Kuidas sündisid opsüsteemid:
DOS - Bill kirjutas selle kaine peaga
Win - Bill oli purupurjus
Win'95 - Billil oli kange pohmakas
bill, dos, win
Lisas: Gotti @ 2008-07-14 17:34:43 Hinne: 3.0000


Arvutigeenius Bill Gatesi käest on nõu küsitud väga paljudel teemadel, vähemalt autotöösturitele Gatesi visioonid ei meeldi. Ühes äsjases loengus võttis Gates teatada, et kui autotööstuse tehnoloogia oleks arenenud sama kiiresti kui Microsofti arvutite väljatöötamine, siis sõidaksime me kõik juba ammu 25 dollarit maksvate autodega, mis kulutaksid ühe liitri bensiini 1000 kilomeetri läbimiseks. BMW ühe direktori Eberhard von Kuenheimi kommentaarid Gates'i väite kohta on suhteliselt karmid. "Kui BMW oleks Microsofti eeskujul oma tehnoloogiat arendanud, sõidaksime selliste autodega: Ilma ühegi arusaadava põhjuseta läheks auto paar korda päevas rikki. Autod peatuksid aeg-ajalt keset maanteed, kuid juht peaks seda loomulikuks. Ta käivitaks mootori uuesti ning jätkaks sõitu.
Iga kord, kui ülekäigurajad ja muud jooned teedele maha märgitakse, tuleb uus auto osta.
Aeg-ajalt juhtuks mõnda "keerulist manöövrit" — näiteks vasakpööret — sooritades selline jama: auto mootor seiskub ning edasisõitmiseks ei aita muu, kui tuleb mootor uue vastu vahetada.
Autot saab kasutada vaid üks inimene korraga, kui juht ei osta "Car 95" või "Car NT" litsentside paketti. Tõsi, koos sellega peaks ta ka autosse istmeid juurde ostma.
Konkureeriv autofirma võiks valmistada sõiduki, mis on kaks korda töökindlam, kolm korda võimsam ja viis korda mugavam kui BMW, kuid selle autoga saaks sõita vaid viiel protsendil riigi maanteedest.
Õlirõhu, bensiinihulga, jahutusvedeliku temperatuuri jms. signaallambid asendataks ainult ühe suure punase tulega: "General car default".
Liiklusõnnetuses ei avaneks auto turvapadi mitte kohe, vaid enne küsiks auto oma juhilt: "Are You sure?" Arvake ise, mitu juhti jõuab kiirusel 160 km/h vastu puud paiskudes "Yes" vajutada...
Iga kord, kui BMW esitleks uut mudelit, peaksid kõik selle ostjad uuesti autokoolis käima, sest uuel autol poleks eelkäijaga absoluutselt mitte midagi ühist.
Aeg-ajalt oleks autoomanik tõsises hädas. Ilma ühegi arusaadava põhjuseta ei saa ta oma autosse muidu sisse, kui ta korraga tõmbab ukselinki, lööb jalaga tugevalt vastu esirehvi, närib antenni ja loomulikult pöörab veel ka võtit lukuaugus.
Auto mootori seiskamiseks peab armatuurlaual vajutama nuppu "Start"."
bill, auto
Lisas: Gotti @ 2008-07-14 17:40:24 Hinne: 2.0000


Kinokompaniis MICRO TRI DENT on valminud uus

erootiline thriller Visual Basic Instinct.

(peaosades Bill Gates ja Sharon Stone)
bill, erootika
Lisas: Gotti @ 2008-07-14 18:14:54 Hinne: 4.0000


"Huvitav automaat see Blanca politseijaoskond," imestas Bill.
"Viskad kivi aknast sisse, kargab politseinik uksest välja."
bill, politsei, kivi
Lisas: Gotti @ 2008-07-14 18:35:56 Hinne: 4.0000


Mitut Bill Gatesi läheb vaja lambipirni vahetamiseks? Mitte ühtegi! Bill ütleb, et pimedus on uus standard!
gates, bill
Lisas: Gotti @ 2008-07-17 12:15:07 Hinne: -


Clinton ja Putin vaidlevad, kummas riigis on suurem sõnavabadus. Bill toob näite:
"Meil võib igaüks minna Valge Maja ette ja presidenti maha teha."
Putin ei näe siin probleemi: "Ka meil võib igaüks minna Punasele väljakule ja kisada, et "Maha president Clinton!"."
clinton, putin, bill
Lisas: Gotti @ 2008-07-17 12:28:05 Hinne: -

Leht: 1  

Warning: Undefined array key "version" in /data03/virt10216/domeenid/www.score.ee/htdocs/footer.php on line 137