Täna on: reede, 07.10.2022, kell on 06:16
Ajutiselt on sisselogimine peatatud
Anekdoodid
   
Lisa uus nali Parimad Värskeimad Kõik anekdoodid Märksõnad
Leht: 1  

Reisilennuki meeskond saab endale uue stjuardessi. Mõne päeva pärast ütleb üks piloot teisele: "Tead see uus stjuardess on hea küll, aga minu naine on ikka parem."
Läheb paar päeva mööda ja teine piloot räägib: "Sul oli õigus - sinu naine on parem."
lennuk, stjuardess, piloot
Lisas: Gotti @ 2008-07-14 12:28:41 Hinne: 4.0000


Araablane sõidab lennukiga. Tuleb stjuardess ja küsib temalt rõõmsa tooniga:
"Kas härra soovib midagi joogipoolist - õlut, shampanjat, likööri, ehk midagi kangemat - viskit, ehk isegi puhast vodkat?"
Araablane on kohmetunud ning ütleb siis lühikese pausi järel:
"Ei, aitäh, ma lähen varsti rooli."
araablane, lennuk, stjuardess
Lisas: Gotti @ 2008-07-15 15:36:32 Hinne: 4.0000


Lennujaam. Lennuk. Lend number XZ555 Tallinn - New York. Reisijad on lennukis kohad sisse võtnud. Kõik on pikaks lennuks valmis kui stjuardess avastab ootamatult reisijaid üle lugedes, et Äriklassis istub 1 inimene rohkem kui pileteid on müüdud. Asja uurides selgub, et blondiin on hõivanud vaba koha äriklassis, kuigi ta on pileti ostnud standard-klassi. Stjuardess astub blondiini juurde, ning selgitab talle vabandavalt naeratades, et on juhtunud väike eksitus, ning tal tuleks minna oma kohale... mille peale Blondiin vastab : "Vaadake... ma olen blond. Ma olen ilus. Ma lendan esimest korda elus New Yorki. Ja ma sõidan sinna AINULT äriklassis!". Stjuardess on kergelt segaduses ning palub appi teise stjuardessi, kes seletab Blondiinile, kui oluline on siiski see, et ta istuks oma kohale... kuid Blondiin vastab talle : "Vaadake... Asi on nii, et ma olen blond. Ma olen ilus. Ma lendan esimest korda elus New Yorki. Ja ma sõidan sinna AINULT äriklassis!". Nähes, et olukord polegi nii kerge, pöörduvad stjuardessid lennuki kapteni poole, et ta Blondiiniga ise räägiks. Kapten tulebki, räägib blondiinile inimeste ühtlase jaotuse tähtsusest lennu ajal... Blondiin kuulab teda rahulikult, ning vastab siis : "Vaadake kapten... Lugu on nii - ma olen blond. Ma olen ilus. Ma lendan esimest korda elus New Yorki. Ja ma sõidan sinna AINULT äriklassis!". Lennuki kapten kummardab korraks ning sosistab talle midagi kõrva, mille peale haarab blondiin kiirelt oma asjad ja kaob ülihelikiirusel oma õigele kohale standardklassis. Stjuardessid ei suuda oma imestust varjata: "Kapten... aga mida te talle ütlesite, et suutsite teda veenda oma kohale minema ?" Kapten vastab: "Aga ma ütlesin talle, et selle lennuki äriklass ei sõidagi üldse New Yorki!".
blondiin, lennuk, stjuardess
Lisas: Gotti @ 2008-07-16 15:13:55 Hinne: -

Leht: 1